ENGLISH UNIVERSITY Online

Kontakt

Kontakt

Metodické, technické a administrační dotazy: info@englishuniversity.cz

Telefonická podpora: 800 118 118

Profil společnosti

E-learning ENGLISH UNIVERSITY Online od 1. 6. 2018 provozuje společnost AbecedaPC, která již od roku 2006 zajišťuje jeho chod po technické, provozní i marketingové stránce.

Založen a do května 2018 byl provozován firmou ULRYCH Language Studio, zakládajícím členem Asociace jazykových škol ČR a podle ročenek prestižního Prague Business Journal obvykle mezi deseti největšími jazykovými školami v ČR. Od roku 1992 se jazyková škola zaměřovala zejména na firemní klientelu, mezi její klienty patřila například Komerční banka, ČSOB, Philips, Ogilvy, Aero Vodochody, BASF, Citroen, Motorola, Siemens apod. Majitel firmy vystupoval jako člen představenstva a inspektor Asociace jazykových škol ČR, dnes ACERT.

E-learning ENGLISH UNIVERSITY Online (zal. 2003) má kromě české i zahraniční verzi na www.englishuniversity.eu. Vytváříme také intranetové jazykové aplikace na klíč.

Kromě významných českých i zahraničních firemních klientů má ENGLISH UNIVERSITY Online partnery mezi školami a internetovými servery. Mnoho členů asociace jazykových škol, která podle nejpřísnějších kritérií garantuje kvalitu výuky, využívá aplikaci jako svůj kmenový e-learning angličtiny.

Cílem provozovatele je na základě kontaktu s klienty dále rozvíjet systém aplikace ENGLISH UNIVERSITY Online tak, aby zůstala jedním z nejrozsáhlejších a nejlépe hodnocených portálů angličtiny v Evropě.

Fakturační údaje

AbecedaPC Consulting a.s.
Jandova 2, 190 00 Praha 9
Mnichovická 173, 280 02 Kolín
IČO: 04534794
DIČ: CZ04534794
Bankovní spojení: Komerční banka, 115-3863050277/0100

Náš tým

Administrace
Simona Poláková

Obchod
Iva Horová

IT správa a vývoj
Zbyněk Hora

Hlavní metodik
Robert Chalupecký

Ochrana osobních údajů

Plně respektujeme důvěrný charakter údajů, která poskytujete společnosti AbecedaPC Consulting a.s. při objednávce služby ENGLISH UNIVERSITY Online. Používáme je k realizaci celého obchodu, včetně nezbytných účetních operací, vystavení daňových dokladů, identifikaci Vašich plateb a pro komunikaci s Vámi, tedy veškeré administrativy a také k marketingovým účelům. Data jsou zabezpečena a chráněna proti zneužití a nejsou poskytována třetím stranám.

Na požádání Vám obratem oznámíme, zda a jaké osobní údaje máme o Vás zaznamenané. Pokud by byly zaznamenány nesprávné informace, na požádání je opravíme nebo odstraníme. Pokud máte otázky týkající se zpracování Vašich osobních údajů, zašlete je na info@englishuniversity.cz, kde Vám jsme k dispozici nejen v případě žádosti o informace, ale i pro podněty nebo stížnosti. Naši zaměstnanci a spolupracovníci jsou vázáni mlčenlivostí.


Partnerem ENGLISH UNIVERSITY Online je Přeložit: do češtiny / do angličtiny

© 2003–2024 AbecedaPC - ENGLISH UNIVERSITY Online, verze 7.0cs. Facebook Find us on Facebook.